Kulminaator

Jäta peasisu vahele »

Kategooria navigatsioon:

Otsing

Otsi lehelt

KÜLMINAATOR OÜ krediidireiting

Üldised  ostutingimused


Kylminaator.ee
veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Kylminaator.ee veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga.


Utiliseerimistasu sisaldub toodete müügihinnas

Alates 13. augustist 2005 kehtib elektri- ja elektroonikaseadmetele tootja vastutuse põhimõte, mis tähendab, et turule lastud elektri- ja elektroonikaseadmed tuleb tootjal toote kasuliku ea möödudes turult tagasi koguda ja nõuetekohaselt käidelda. „Tootjateks” antud valdkonda reguleerivate õigusaktide tähenduses on kõik elektri- ja elektroonikaseadmete maaletoojad. Lisaks vastutusele peale 13.augustit 2005 turule lastud seadmete eest, panevad õigusaktid tootjale vastutuse ka enne nimetatud kuupäeva ringlusesse lastud toodete ehk endisaegsete jäätmete eest. Endisaegsete jäätmete eest vastutavad turul tegutsevad maaletoojad ühiselt ning kulud jaotatakse vastavalt maaletooja turuosale vastavat liiki elektri- ja elektroonikaseadmete müügis.

Külminaator OÜ on liitunud tootjavastutusorganisatsiooniga MTÜ Eesti Elektroonikaromu, mis korraldab elektroonikaromude kogumise ja taaskasutamise vastavalt kehtivatele nõuetele koostöös vastavaid litsentse omavate jäätmekäitlejatega. Sellele vastavalt delegeerib Külminaator OÜ kõik oma kohustused elektroonikaromude kogumise, taaskasutamise ja kõrvaldamise osas Eesti Elektroonikaromule. Seetõttu on Külminaator OÜ-st toodete ostmisel hinnale lisatud elektroonikaromude käitlemise ja taaskasutustasu (utiliseerimistasu), mida elektri- ja elektroonikaseadmete maaletoojad tootjavastutusorganisatsioonile seadmete utiliseerimise eest maksavad.

Elektri- ja elektroonikaseadmetele kehtestatud utiliseerimistasu annab võimaluse tarbijal kasutamiskõlbmatu või vana elektroonikaromu tagastada tootjavastutusorganisatsioonile.
Vaata elektroonikaromu kogumispunkte  siit lingilt ..


Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine

Kylminaator.ee veebilehel pakutavate toodete ostmiseks on kaks võimalust:

1. Kliendil on võimalus osta endale tooted Kylminaator.ee veebilehel, valides veebilehel sobivad tooted ostukorvi ja lähetades see teele. Klient saab ostukorvis fikseeritud meiliaadressile „Tellimuse kinnituse“, märkimaks ära sooritatud tehingu. Sellele järgnevalt saadetakse kliendile Kylminaator.ee müügiosakonna poolt lõplik tellimuse kinnitus või arve koos lisatud transpordi hinnaga või ilma. Transpordi lisamine sõltub kliendi soovist, mille klient märgib ära tarnetingimustes ostukorvi vormistamisel. Peale ettemaksu laekumist toimetatakse toode kliendi poolt soovitud aadressile või tuleb klient ise kaubale järgi.

2. Klient võib valida endale sobivad tooted Kylminaator.ee veebilehel välja ja sooritada ostu Külminaator OÜ müügisaalis Tallinn Kalmistu tee 28A. Kauba eest saab tasuda kohapeal sularahas või internetipanga kaudu.

 
Kauba saadavus/tarneaeg

Kylminaator.ee veebilehel olevate toodete täpne tarneaeg lepitakse kliendiga kokku eraldi. Laos olevate kaupade tarnimine toimub 1-3 tööpäeva jooksul peale kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist ehk raha laekumist Külminaator OÜ pangakontole.


Kauba kohaletoimetamine

Tooted toimetatakse kliendi soovitud aadressile Külminaator OÜ transpordiga või transportfirma vahendusel.
Kliendi tellitud kaup on transpordi ajal Külminaator OÜ laost kuni kliendile kätte toimetamiseni kaitstud Külminaator OÜ ja tema logistikapartneri vastutusega. Külminaator OÜ tagab toote asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.


Transpordikulud

Transpordikulu suurus sõltub toote mõõtmetest ja tarneaadressist. Transpordi soovi korral pakume kliendile välja transpordi hinna, mille klient sobivuse korral aktsepteerib.


Kauba tagastamine

Kliendil on õigus Kylminaator.ee  e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kliendile tarnimise või üle andmise hetkest. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhul, kui on tarnitud vale toode.
Kui  kliendi poolt tellitud kaup ei vasta tellitule, vahetatakse see õige toote vastu.

Külminaator OÜ-le tagastatud kaup ei tohi olla kasutatud ja toote peab tagastama selle originaalpakendis.


Enne ostu sooritamist tutvu Kylminaator veebilehel ka kindlasti müügigarantii tingimustega !


Privaatsus

Kylminaator.ee veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Külminaator OÜ kinnitab, et ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Võrdle tooteid

Sul pole tooteid, mida võrrelda.

Minu ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Uudiskiri

Uudiskiri

Finantseerimine 

Külminaator OÜ
Kalmistu tee 28A
11216 Tallinn

 

Üld telefon 6729530
Faks 6729538
Müük 6729532
Paigaldus/projektid 6729539
Hooldus 6729533
info (att) kylminaator.ee
www.kylminaator.ee