Kulminaator

Jäta peasisu vahele »

Kategooria navigatsioon:

Otsing

Otsi lehelt

KÜLMINAATOR OÜ krediidireiting
 Külminaator OÜ maskott


Külminaator OÜ
on loodud 16. mail 1995.aastal.

Alustasime oma tegevust kasutatud kaubandusliku külmatehnika müügiga.

Esimesteks müügiartikliteks olid kasutatud olmekülmikud, külmletid, külmriiulid jm kaubandustehnika.

1995. aastal alustasime tööd kolme inimesega. Tänaseks on meie väike, aga töökas kollektiiv kasvanud 13 liikmeni.

Firma on selle aja jooksul teinud suure arengu ja käesoleval ajal on meil neli selgelt eristuvat tegevussuunda:

* HULGIMÜÜK, kuhu põhiliselt kuuluvad kaubanduses kasutatavad nn. profikülmkapid-sügavkülmkapid, olmekülmikud, minibaarid, eriotstarbelised meditsiini ja toitlustuse külmatehnika seadmed. Müük edasimüüjatele sh. kaubanduse ja suurköökide projektimüügi teostajatele.

* JAEMÜÜK, siia kuulub kogu meie müüdav kaubavalik, millega on igal ostuhuvilisel on võimalik tutvuda meie teenindus-näidistesaalis ja küsida professionaalset nõu ostu sooritamiseks. Vajadusel väljastame toodete tehnilist infomaterjali paberkandjal. Lisaks on kõigil võimalik meilt tellida ka transportteenus ostetud kaubale.

*  PROJEKTIMÜÜK, mis sisaldab erinevaid lahendusi sh. külmatehnika süsteemide projektid koos teostusega, külmkambrite ehitus vastavalt tellija mõõtudele, väljastus-müügiseadmeid ehk nn. külmmööblit, kuhu kuuluvad külmletid, külmriiulid, sügavkülmseadmed. Teostuse viime ellu nii Tellija kui meie poolt koostatud projekti alusel.

* HOOLDUS-REMONDITEENUSED
Hooldusremondi teenuseid teostame põhiliselt kolmel viisil.

* Väljakutsepõhine teenus, mida osutame vastavalt hinnakirjale Tellija poolse ühekordse tellimuse alusel.

* Väljakutsepõhine hooldusleping, mis kindlustab kliendile soodsamad teenuse ja varuosade hinnad, lisaks ka kiirema reageerimisaja. Reageerimisaja tegelik eelis väljendub tavapäraselt eriti teravalt suveperioodil. Eelnimetatud leping eeldab mitmeid seadmeid ja nende kasutajaks on põhiliselt toidukaubandus-teeninduse ettevõtted ja hulgimüüjad, kellel ei ole suuri tsentraalseid külmaseadmeid.

* Püsihooldusleping, mis eeldab suurte tsentraalsete külmasüsteemide olemasolu. Põhilised kasutajad on toiduainete hulgilaod, toiduainete tööstus, suured toiduainete kauplused. Selle sisu erinevus eelmisest teenuslepingust seisneb selles, et teenuse pakkujal on seadmetest täielik detailne nimekiri ja töid teostatakse regulaarse hooldevälbaga vastavalt seadmete tehnilistele nõuetele. Tööde teostamise aluseks on samuti lepingus fikseeritud täpne teenustööde nimekiri. Lisaks soodsamatele hindadele kindlustab  see leping kliendile ka kiirema reageerimisaja. Eelnimetatud leping eeldab mitmeid seadmeid ja nende kasutajaks on põhiliselt toidukaubandus-teeninduse ettevõtted ja hulgimüüjad.

Aadressil Kalmistu tee 28a Tallinnas on meie uues ja ilusas kontorihoones tööpäeviti kella 9 – 18 avatud klienditeenindussaal. Seal on väljas ka mitmed näidised meie toodetest. Samuti on võimalik tunda huvi kogu meie poolt pakutava sortimendi vastu. Väljastame pakkumisi ja kõikvõimalikke infomaterjale. Küsi järele! Teenindussaalis on ka hooldus-/remonditööde vastuvõtt ning nõustamine.

Meie fotode galeriis saate tutvuda ka meie töötajate töö- ja olmetingimustega kliki siia lingile ..
Võrdle tooteid

Sul pole tooteid, mida võrrelda.

Minu ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Uudiskiri

Uudiskiri

Finantseerimine 

Külminaator OÜ
Kalmistu tee 28A
11216 Tallinn

 

Üld telefon 6729530
Faks 6729538
Müük 6729532
Paigaldus/projektid 6729539
Hooldus 6729533
info (att) kylminaator.ee
www.kylminaator.ee