Firma tutvustus

 

Külminaator OÜ on loodud 16. mail 1995.aastal.

Alustasime oma tegevust kasutatud kaubandusliku külmatehnika müügiga.

Esimesteks müügiartikliteks olid kasutatud olmekülmikud, külmletid, külmriiulid jm kaubandustehnika.

1995. aastal alustasime tööd kolme inimesega. Tänaseks on meie väike, aga töökas kollektiiv kasvanud 13 liikmeni.

Firma on selle aja jooksul teinud suure arengu ja käesoleval ajal on meil neli selgelt eristuvat tegevussuunda:

* HULGIMÜÜK, kuhu põhiliselt kuuluvad kaubanduses kasutatavad nn. profikülmkapid-sügavkülmkapid, olmekülmikud, minibaarid, eriotstarbelised meditsiini ja toitlustuse külmatehnika seadmed. Müük edasimüüjatele sh. kaubanduse ja suurköökide projektimüügi teostajatele.

* JAEMÜÜK, siia kuulub kogu meie müüdav kaubavalik, millega on igal ostuhuvilisel on võimalik tutvuda meie teenindus-näidistesaalis ja küsida professionaalset nõu ostu sooritamiseks. Vajadusel väljastame toodete tehnilist infomaterjali paberkandjal. Lisaks on kõigil võimalik meilt tellida ka transportteenus ostetud kaubale.

*  PROJEKTIMÜÜK, mis sisaldab erinevaid lahendusi sh. külmatehnika süsteemide projektid koos teostusega, külmkambrite ehitus vastavalt tellija mõõtudele, väljastus-müügiseadmeid ehk nn. külmmööblit, kuhu kuuluvad külmletid, külmriiulid, sügavkülmseadmed. Teostuse viime ellu nii Tellija kui meie poolt koostatud projekti alusel.

* HOOLDUS-REMONDITEENUSED
Hooldusremondi teenuseid teostame põhiliselt kolmel viisil.

Väljakutsepõhine teenus, mida osutame vastavalt hinnakirjale Tellija poolse ühekordse tellimuse alusel.

Väljakutsepõhine hooldusleping, mis kindlustab kliendile soodsamad teenuse ja varuosade hinnad, lisaks ka kiirema reageerimisaja. Reageerimisaja tegelik eelis väljendub tavapäraselt eriti teravalt suveperioodil. Eelnimetatud leping eeldab mitmeid seadmeid ja nende kasutajaks on põhiliselt toidukaubandus-teeninduse ettevõtted ja hulgimüüjad, kellel ei ole suuri tsentraalseid külmaseadmeid.

Püsihooldusleping, mis eeldab suurte tsentraalsete külmasüsteemide olemasolu. Põhilised kasutajad on toiduainete hulgilaod, toiduainete tööstus, suured toiduainete kauplused. Selle sisu erinevus eelmisest teenuslepingust seisneb selles, et teenuse pakkujal on seadmetest täielik detailne nimekiri ja töid teostatakse regulaarse hooldevälbaga vastavalt seadmete tehnilistele nõuetele. Tööde teostamise aluseks on samuti lepingus fikseeritud täpne teenustööde nimekiri. Lisaks soodsamatele hindadele kindlustab  see leping kliendile ka kiirema reageerimisaja. Eelnimetatud leping eeldab mitmeid seadmeid ja nende kasutajaks on põhiliselt toidukaubandus-teeninduse ettevõtted ja hulgimüüjad.

Klienditeenindussaalid asuvad meil nii Tallinnas kui Tartus. Seal on väljas ka mitmed näidised meie toodetest. Samuti on võimalik tunda huvi kogu meie poolt pakutava sortimendi vastu. Väljastame pakkumisi ja kõikvõimalikke infomaterjale. Küsi järele! Tallinna teenindussaalis on ka hooldus-/remonditööde vastuvõtt ning nõustamine.

Firma galeriis saate pilgu peale heita ka meie fotodele kliki siia lingile..  ja valikut valminud töödest näete siit kliki siia lingile..