Kohaletoimetamine

Tooted toimetatakse kliendi soovitud aadressile vastavalt Veebipoes kliendi poolt tehtud valikule.

Tarneviisid on järgmised:
- Tulen ise järgi (Kalmistu tee 28A, Tallinn)
- Tarne kokkuleppel - võtame teiega ühendust!
- Smartpost pakiautomaat (sh. kauba käitlus ja transport)
- DPD pakiautomaat (sh. kauba käitlus ja transport)
- OMNIVA pakiautomaat (sh. kauba käitlus ja transport)

Kliendi tellitud kaup on transpordi ajal Külminaator OÜ laost kuni kliendile kätte toimetamiseni kaitstud Külminaator OÜ ja tema logistikapartneri vastutusega. Külminaator OÜ tagab toote asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni. Transporditasu suurus sõltub toote mõõtmetest, kogusest ja tarneaadressist.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures tellimuse vormistamisel.

Tulen ise järgi - kauba kättesaamine Külminaator OÜ laost nr.1, aadressil Kalmistu tee 28A, Tallinn Eesti.

Kauba väljastamine toimub tasuta Külminaator ladu nr.1 aadressil Kalmistu tee 28A Tallinn lahtioleku aegadel esmaspäevast reedeni kell 9:00-17:00.

Kliendile väljastatakse kaubad isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib Veebipood jätta kauba väljastamata.

Veebipood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Veebipoest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse koopia arvest või unikaalse tellimuse numbri ja selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, siis 14 päeva möödumisel teavitab Veebipood klienti hoiutasu lisandumisest vastavalt Külminaator OÜ hinnakirjale. Hoiutasu arvestatakse ühe päeva kaupa. Peale eeltoodud teavituse saamisest on klient kohustatud Veebipoele tagasiside andma, mis aja jooksul ta planeerib kaubale järgi tulla. Kuni kauba kliendile üleandmiseni arvestatakse tellitud kaubalt hoiutasu. Kaup väljastatakse tekkinud hoiuperioodi eest peale tasu maksmist.

Tarne kokkuleppel - võtame teiega ühendust

Vastavalt kokkuleppele tarnete puhul, milleks võivad olla kauba kättesaamine kulleriga, Külminaator OÜ poolt pakutava veoteenusega vms, võtab Veebipood eelnevalt kliendiga ühendust ja lepitakse kokku tarneviis, tarneaeg, maksumus ja maksetingimused. Kohale toimetatav kaup toimetatakse kliendi märgitud aadressile ostu sooritamise järgselt 3-7 tööpäeva jooksul, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Kauba üleandmise täpse aja lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni või SMS-i teel kokku.

Klient peab tagama kokkulepitud ajal ja aadressil kauba vastuvõtmise. Juhul, kui klient ei ole kauba saabumise hetkel kättesaadav, siis Veebipood loeb seda tühisõiduks. Kohale toimetamise tasu ei kuulu tagastamisele.
Veebipood transpordib kauba oma lattu ja kauba laos hoiustamise eest hakkab kehtima hoiustamise tasu järgmisest päevast. Juhul kui klient soovib uuesti Veebipoe poolset transportteenust, siis on ta kohustatud selle eest uuesti maksma.

Kauba kättesaamine pakiautomaadist

Kauba kohale toimetamisel kliendi poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kauba käitluse- ja kohale toimetamise tasu.
Ostetud kaup saabub peale müügilepingu jõustumist pakiautomaati 3-7 tööpäeva jooksul.
Kauba kohale jõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi.
Saadetise teekonda on võimalik jälgida transpordipartnerite kodulehel:
http://uus.smartpost.ee/
https://www.dpd.com/
https://www.omniva.ee/

Veebipood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Veebipoest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.
Juhul, kui klient ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb Veebipood, et klient on tellimusest loobunud ning Veebipood tagastab kliendile ostusumma koos kohale toimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.