Meditsiiniline sügavkülmkapp BioCompact II RF210LG, II sort

1 560,00 € 2 100,00 €
Laos
SKU
200251II
Hind sisaldab käibemaksu ja elektroonikajäätmete käitlemise ja taaskasutuse tasu

Külmkapp on uus ja kasutamata, kuid sellel on tugev mõlk paremal küljel taga, vt.pilte.
BioCopmact II on Taanis toodetud üldotstarbeline meditsiiniline külmkapp, mille loomisel on keskendutud usaldusväärsusele ja suurepärastele näitajatele. 
Seade on varustatud juhtplokiga MPC 4.6 ,mis salvestab temperatuuri kõikumiste ajaloo. Arvutiga ühendatuna annab juhtplokk võimaluse dokumenteerida vajalikke perioode ning neid graafiliselt ja tabelitena esitada.Juhtplokil on  tarkvara uuendused, et seade oleks kõige uuema tehnoloogiaga varustatud. Lisaks lihtsasti loetav LED-display ja soft-touch nupud. Elektrikatkestuse korral juhtplokki salvestatud kalibratsioonid (ehk seadistused) säilivad, ning juhtplokk registreerib katkestuse kestuse ja temperatuuri, mis on seadmes pärast katkestust. Kõiki külmkapi sensoreid on võimalik kalibreerida eraldi. Lisa sensor külmkapi sees, mis annab võimaluse simuleerida seadmes ladustavate materjalide sisetemperatuuri ja selle põhjal programmeerida alarmi. Juhtploki seadistusnuppe on võimalik lukustada individuaalse koodiga, mis tagab, et autoriseerimata (volitusteta) isikud ei saa teha muudatusi külmkapi seadistuses. Visuaalne ja hääleline alarm- annab märku temperatuuri kõikumistest, alarmid annavad märku ka sellest, kui sügavkülmkapi ust avatakse või seda ei sulgeta korrektselt. Smart defrost- on automaatne sulatus funktsioon, tagab minimaalse ajaga sulatustsükli, võttes arvesse sulatustsükli alguses seadme sisetemperatuuri. Isolatsiooni paksus 60 mm, isolatsioon polüurentaanvaht

Kollane ATEX kleebis: tänu magnetklapi kasutusele ei ole kapis elektrilisi lüliteid ning ei ole ka võimalust, et ladustatavad tooted võiksid süttida.

Pikaajaline laboriseadmete kogemus. GLP- antud kleebis on tunnustus, et GRAM’i tooted on sobilikud seadmed laboritesse, ning on sobilikud teaduslike uuringute läbiviimiseks

Lab- Seadmed, mis sobivad laborites üldotstarbelisteks kasutamiseks, toeteades GLP märgisega seadmeid. 

Seade on sobilik ravimite ja vaktsiinide säilitamiseks, tegemist töökindla ning ökonoomse seadmega, mille lai valik lisavarustust( riiulite ja sahtlite näol) muudab seadme kasutamise mugavaks. 

Pikaajaline tootmise ajalugu. GMP- kleebis klientidele kindluse, et GRAM’i seadmed on sobilikud ravimitööstustesse ja ravimite käitluseks. GRAM Bioline seadmed töökindlus vähendab võimalikke riske tootmises.

Andmed
Tüüp Külmkapp
Tootja GRAM
Mudeli nimetus BioCompact II RF210LG
Välismõõdud (LxSxK); mm 595x640x801
Elektriühendus 230V / 50Hz
Garantii 24 kuud
Muu info

Töötemperatuur: -5° kuni -25°C Maht: bruto-125 L, neto-104 L Kaal: neto-41 kg Välisviimistlus: värvitud valge Siseviimistlus: ABS-plast Varustus: jalad 4tk. paremakäeline lukustatav umbuks automaatsulatus, siseventilaator Külmkapp on uus ja kasutamata, kuid sellel on tugev mõlk paremal küljel taga, vt.pilte.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Meditsiiniline sügavkülmkapp BioCompact II RF210LG, II sort